Darmowe kryptowaluty za rejestrację – gdzie je zdobyć? Ile są warte? Zobaczmy!

W dobie szybkiego rozwoju technologicznego oraz rosnącego zainteresowania kryptowalutami coraz więcej platform decyduje się na różnorodne strategie przyciągania uwagi klientów. Jedną z proponowanych form promocji są darmowe kryptowaluty za rejestrację. Gdzie można je zdobyć? Jakie są korzyści z inwestycji w aktywa cyfrowe?

Jak zdobyć darmowe kryptowaluty?

Mówi się, że nie ma nic za darmo. To nie do końca prawda. W świecie kryptowalut istnieje całkiem sporo metod na zdobycie darmowych aktywów cyfrowych. Niektóre z nich wymagają podjęcia pewnych czynności, inne nie są związane z żadnymi aktywnościami.

Do najpopularniejszych sposobów generowania darmowych kryptowalut należą:

  • nagrody za quizy – wiele platform proponuje darmowe kryptowaluty za wypełnienie quizów,

  • airdropy – to zabieg marketingowy, w którym nagrody rozdawane są w celu promocji nowych inicjatyw i projektów,

  • cashbacki – zdarzają się sytuacje, gdy w zamian za zakupy w sklepie, oferowane są zwroty części kwot w formie darmowych kryptowalut,

  • kraniki kryptowalut – to popularne rozwiązanie, umożliwiające odbieranie cyfrowych aktywów w zamian za klikanie lub wykonywanie innych zadań,

  • marketing afiliacyjny – nagrody można otrzymać także za polecenia nowych użytkowników,

  • darmowe pieniądze za założenie konta w aplikacji - giełdy kryptowalut oferują darmowe tokeny dla nowych użytkowników, którzy przeprowadzili proces weryfikacji.

Warto odnotować też, że inne sposoby, to cykliczne dokonywanie wpłat i przeprowadzanie transakcji – wiele platform oferuje darmowe kryptowaluty za rejestrację.

Jakie platformy oferują pieniądze za rejestrację?

Przykładem mogą być tu Robinhood Crypto, Binance i Bybit. Pierwsza z nich wymaga skorzystania ze strony promocyjnej, pobrania aplikacji na nasz smartfon, założenia konta oraz przeprowadzenia transakcji o wartości 10 euro. W zamian za wykonanie tego ciągu prostych czynności możemy otrzymać 10-20 euro w BTC. Takiego Bitcoina można bez problemu wypłacić poza platformę po 30 dniach.

Binance uznawana jest za największą i najbezpieczniejszą giełdę kryptowalut na świecie. Platforma przyciąga nowych klientów nie tylko darmowymi aktywami, ale też kuponami umożliwiającymi obniżkę opłat transakcyjnych. Za rejestrację oraz przejście KYC można otrzymać 20 USD. Jeszcze większe nagrody otrzymają inwestorzy, którzy zdecydują się na wpłatę 50 USD w fiat lub przeprowadzą pierwszą transakcję o wartości minimum 10 USD.

Ostatnia z wymienionych giełd nagradza nie tylko za rejestrację, ale też za wysokość dokonanych wpłat. Im ich suma jest wyższa, tym naturalnie więcej aktywów trafi na nasze konto. Przykładowo za depozyt 1500 USD możemy otrzymać nawet 30 USD nagrody. Dodatkowe środki są wypłacane w ramach programu afiliacyjnego.

Korzyści z inwestowania w kryptowaluty?

Inwestowanie w kryptowaluty może być atrakcyjną opcją dla wielu osób. Ich rosnący potencjał doceniają użytkownicy z różnych zakątków świata. Do największych zalet należą:

  • zdolność do generowania dużych zysków dynamiczne wahania cen kryptowalut stwarzają realne szanse dla inwestorów na osiągnięcie znaczących zysków,

  • dywersyfikacja portfela inwestycyjnego – dodanie aktywów cyfrowych do swojego portfela inwestycyjnego może pomóc w zdywersyfikowaniu ryzyka, co w przypadku dużej niepewności na tradycyjnych rynkach finansowych, jest szczególnie istotne,

  • szeroka dostępność – kryptowaluty są na wyciągnięcie ręki inwestorów z różnych zakątków naszego globu, bez konieczności posiadania konta bankowego, czy dostosowania się do tradycyjnych godzin pracy,

  • niski prób wejścia – nie ma konieczności lokowania setek tysięcy złotych.

Kryptowaluty, w tym darmowe nagrody za rejestrację, otwierają nowe możliwości przed polskimi inwestorami. Warto śledzić aktualne promocje na blogu Kryptowaluty2, by zmaksymalizować ilość otrzymywanych, darmowych kryptowalut.

author-img_1

Krzysztof Sobczyk

Redaktor

Zawsze innteresowała mnie tematyka finansowa i z nią związałem swoją karierę zawodową. W redakcji ile-to-zl od 2015 roku.

Zobacz także:

Portal ile-to-zl.pl

Portal Ile To Złotych już od kilku lat dostarcza Państwu zawsze aktualne kursy walut NBP. Nasz kalkulator walutowy w szybko sposób potrafi przeliczyć każdą obcą walutę na polskie Złotówki. Codziennie dostarczamy informację o cenach dolarów amerkyańskich, euro, franków szwajacarskich, funtów szterlingów, kuny chorwackiej, korony czeskiej, forintów węgierskich, rubli rosyjskich, jenów japońskich, lir tureckich czy lejów rumunśkich.