Jak dostać pożyczkę dla zadłużonych bez zdolności kredytowej?

Trudna sytuacja finansowa może przytrafić się każdemu, dlatego bardzo ważne jest to, aby wiedzieć, jak można ją rozwiązać. Niska zdolność kredytowa, czy aktywne zadłużenia to najczęstsze powody odmowy udzielenia pożyczki. Sprawdź, gdzie dostać pożyczkę dla zadłużonych bez zdolności kredytowej i na co zwrócić uwagę podczas składania wniosku.

Kto może skorzystać z pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej?

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej przeznaczona jest głównie dla osób, które nie spłacały poprzednich zobowiązań w terminie lub posiadają aktualnie zobowiązania kredytowe, które powodują niską zdolność kredytową. Opcja ta jest zatem dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Dodatkowo o takie wsparcie mogą starać się również osoby, które:

 • są młode bez historii kredytowej,
 • zostały wpisane do baz dłużników, tj. BIK,
 • otrzymują wynagrodzenie z zagranicy,
 • nie chcą dostarczać zaświadczeń od pracodawcy.

Wniosek o taką pożyczkę dla zadłużonych bez zdolności kredytowej może, więc złożyć każdy. Podstawowym warunkiem jest ukończony 18 rok życia, posiadanie polskiego obywatelstwa oraz miejsca zamieszkania na terenie Polski.

Kto udzieli pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej?

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online to produkt, o który możemy wnioskować w firmach pozabankowych. Głównym powodem jest to, że pożyczkodawcy pozabankowi działają według innych przepisów, dlatego mogą wziąć na siebie wyższe ryzyko podczas udzielania kredytów. Banki kontrolowane są przez Komisję Nadzoru Finansowego i muszą przestrzegać rekomendacji, które narzucają sposób obliczania zdolności kredytowej potencjalnych klientów. Dodatkowo ważna jest wiarygodność finansowa przyszłego kredytobiorcy, dlatego wszelkie wpisy w bazach dłużników, będą blokować dostęp do ofert bankowych. Firmy pożyczkowe działają głównie w internecie, więc jest to również najszybszy sposób na to, aby złożyć wniosek i uzyskać informację na temat tego, czy otrzymamy dodatkową gotówkę.

Jak skorzystać z pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online?

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online dostępne są przez internet. Jest to aktualnie jeden z najszybszych sposobów na to, aby otrzymać dodatkową gotówkę na konto bez wychodzenia z domu. Cały proces uproszczony jest do minimum. Wypełnienie wniosku zajmuje kilka minut. Firmy pożyczkowa rezygnują również z konieczności dostarczania dokumentów potwierdzających dochód. Pożyczka udzielana jest na podstawie samego oświadczenia klienta. Do złożenia wniosku potrzebujesz adres e-mail i telefon komórkowy. Dodatkowo należy uzupełnić:

 • stan cywilny,
 • poziom wykształcenia,
 • status mieszkaniowy,
 • liczbę osób w gospodarstwie domowym,
 • liczbę osób na utrzymaniu,
 • miesięczne stałe wydatki,
 • źródło i wysokość dochodu.

Na podstawie tych danych przedstawiane są nam konkretne oferty pożyczkodawców, którzy będą mogli udzielić nam wsparcia finansowego.

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – na co zwrócić uwagę?

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online to produkt, który obarczony jest wyższym ryzykiem dla firmy, która go udziela, dlatego oferty mogą się różnić. To na co na pewno należy zwrócić uwagę to całkowity koszt takiego zobowiązania. Jest to informacja o tym, ile więcej będziemy musieli zwrócić pożyczkodawcy za możliwość korzystania z udostępnionych środków. Ważne jest zatem to, aby porównać oferty. Najłatwiej zrobić to za pomocą rankingów pożyczek dla zadłużonych, które zestawiają oferty najbardziej popularnych pożyczkodawców. Sprawdź, również firmę, od której zamierzasz pożyczyć pieniądze. Przydatne będą tutaj opinie zamieszczone na stronie internetowej.

author-img_1

Krzysztof Sobczyk

Redaktor

Zawsze innteresowała mnie tematyka finansowa i z nią związałem swoją karierę zawodową. W redakcji ile-to-zl od 2015 roku.

Zobacz także:

Portal ile-to-zl.pl

Portal Ile To Złotych już od kilku lat dostarcza Państwu zawsze aktualne kursy walut NBP. Nasz kalkulator walutowy w szybko sposób potrafi przeliczyć każdą obcą walutę na polskie Złotówki. Codziennie dostarczamy informację o cenach dolarów amerkyańskich, euro, franków szwajacarskich, funtów szterlingów, kuny chorwackiej, korony czeskiej, forintów węgierskich, rubli rosyjskich, jenów japońskich, lir tureckich czy lejów rumunśkich.