Czy wiesz, że istnieje gra liczbowa, która popularna jest nie tylko w Polsce? Mowa tutaj o EuroJackpot. To gra, w której uczestniczyć mogą mieszkańcy państw takich jak na przykład: Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Włochy i Węgry. Aż osiemnaście europejskich krajów bierze udział w tej wielkiej, międzynarodowej loterii. A wygrać w niej można wręcz niewyobrażalne kwoty pieniędzy. Przekonaj się jak łatwa jest gra w EuroJackpot i jak dużo można wygrać.

Jak gra się w EuroJackpot?

Gra w EuroJackpot jest dosyć prosta. Jej zasady są tożsame z regułami charakterystycznymi dla wielu innych tego typu gier liczbowych. A więc chodzi tutaj o zaznaczenie na blankiecie przeznaczonym do gry konkretnych cyfr, które mają przynieść nam zwycięstwo. Liczby te można wybierać na różne sposoby. Gracze najczęściej wybierają tam liczby, które uważają za szczęśliwe i gwarantujące pomyślność, często są one związane na przykład z datą ich urodzin lub kogoś z bliskich. Jednak wiele osób zakreśla również liczby, które przyjdą im do głowy w momencie wypełniania kuponu. Wybór jest tutaj dowolny. Najważniejsze jest po prostu, aby zaznaczyć takie liczby, które zostaną potem wybrane przez maszynę losującą. A w tej kwestii niestety nie ma reguły. Potrzeba wiele szczęścia. Jednak oczywiście rozpocząć trzeba koniecznie od wybrania 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Potem trzeba oczywiście wysłać taki kupon. Kosztuje to 12,50 zł, jednak opłaca się zainwestować taką kwotę, ponieważ wygrać można o wiele więcej.

Na czym polega usługa wyników lotto przez sms.

Jednak, aby wygrać, trzeba też wiedzieć o ile dokładnie się gra. Dzięki temu można stwierdzić czy taka gra jest w ogóle warta świeczki. W tym przypadku zdecydowanie można wskazać, że taka gra może okazać się niezwykle opłacalna, bowiem kwoty nagród mogą osiągnąć nawet 350 000 000 zł. Takie kwoty są wręcz niewyobrażalne, jednak realne jest to, że mogą one stać się naszą własnością. Jednak trzeba oczywiście najpierw zagrać, a potem z niecierpliwością czekać na wyniki. Jeśli nie chce się przegapić wyników, a także informacji o kumulacjach warto skorzystać z usługi dostępnej na stronie internetowej lotteo.pl. Bowiem jest tam możliwa opcja zamówienia sobie usługi, dzięki której będzie się otrzymywało smsem aktualne wyniki losowań oraz informacje o kumulacjach chociażby właśnie w grze w Eurojackpot. Taka usługa kosztuje odpowiednio 1,23 zł lub 2,46 zł, za każdy jeden dzień dostępu do niej. A zatem sam widzisz, że jest to niezwykle korzystne rozwiązanie. Bowiem nie musisz już pamiętać o sprawdzaniu samodzielnie wyników. Zamawiasz usługę wyników lotto sms i już zawsze jesteś w tej kwestii na bieżąco. Wyniki lotto w postaci wiadomości tekstowej dotrą do ciebie do godziny od chwili wylosowania liczb przez maszynę losującą. A wyniki, które otrzymasz będą pochodziły z dokładnie tych losowań, które wybierzesz zamawiając usługę. Miesięcznie, w zależności od wybranej przez ciebie opcji możesz otrzymać nawet 30 do 45 wiadomości z wynikami losowań. I od razu dowiesz się czy wygrałeś.