Jesteś właścicielem prężnie działającego przedsiębiorstwa, które potrzebuje wydajnej floty aut? Szukasz nowoczesnego modelu, które zastąpi wysłużony pojazd? A może rodzina się powiększa i warto zainwestować w większy samochód, a przy tym ubezpieczyć się na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń? Bez względu na to, czego szukasz, wszystko znajdziesz w ofercie Nissan Finance!

Wszystko w jednym miejscu, czyli oferta Nissan Finance

Oferta Nissan Finance (https://www.nissanfinance.pl/) obejmuje wszystko, czego potrzebuje klient indywidualny zainteresowany zakupem nowego auta bądź przedsiębiorca szukający samochodów do firmowej floty. Aktualna propozycja obejmuje:

  • kredyt na samochody nowe lub używane (rozwiązanie dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm),
  • leasing na pojazdy nowe lub pochodzące z rynku wtórnego (jest to propozycja skierowana do przedsiębiorców),
  • ubezpieczenia komunikacyjnych (np. Guaranteed Asset Protection, czyli popularny GAP oraz uniwersalne rozwiązania pakietowe, które zawierają: AC, OC, ZK, NNW oraz opcję assistance w PZU Auto Pomoc).
  • ubezpieczenia na życie (zarówno w kredycie, jak leasingu),
  • promocyjne oferty z atrakcyjnymi rabatami na wybrane modele japońskiego koncernu.

Nissan Finance – kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych i korporacyjnych

Wydawać by się mogło, że wybór najkorzystniejszej oferty, czy to leasingowej, czy to kredytowej wiąże się z czasochłonną, szczegółową analizą dostępnych na rynku opcji. Nic bardziej mylnego! Jeśli jesteśmy zainteresowani wsparciem finansowym na nowego Nissana oraz ubezpieczeniem, to z ogromną dozą pewności najatrakcyjniejsza okaże się propozycja Nissan Finance.

Nie wierzysz? Zatem odwiedź oficjalną stronę, skontaktuj się z najbliższym salonem, porozmawiaj z konsultantem Nissan Finance i umów się na spotkanie. Jesteśmy pewni, że się nie zawiedziesz i wybierzesz dogodne dla siebie rozwiązanie!