Magazyn samoobsługowy jako bezpieczna komórka lokatorska

Kupiłeś swoje pierwsze mieszkanie? To duże wydarzenie w życiu każdego człowieka. Urządzanie, przeprowadzka, przenoszenie wszystkich rzeczy. To przedsięwzięcie nie tylko otwierające nowe perspektywy i nowy rozdział w życiu, ale również czasochłonne i trudne logistycznie. W zależności od tego, na jaki metraż mieszkania się zdecydowałeś, dysponujesz mniejszą lub większą ilością miejsca do przechowywania. Obecne ceny mieszkań sprawiają, iż wiele osób decyduje się na mniejsze niż założone metraże. Powoduje to, iż znaczna grupa osób ma problem ze znalezieniem miejsca do przechowywania swoich rzeczy. Szukasz bezpiecznej przestrzeni magazynowej, która pozwoli Ci na rozluźnienie miejsca w Twoim mieszkaniu? Poznaj magazyny samoobsługowe w Less Mess Storage.

Magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

W Polsce dostępnych jest 12 oddziałów Less Mess Storage - firmy, która oferuje w bezpieczne, odpowiednio chronione magazyny self storage. Jeden z dwóch znajdujących się we Wrocławiu oddziałów zlokalizowany jest przy ul. Pełczyńskiej 19 - https://www.lessmess.storage/self-storage-wroclaw/ w okolicy nowych osiedli, przy nowo wyremontowanej drodze bez korków. Do oddziału można z łatwością dojechać również komunikacją miejską lub rowerem - pod budynkiem znajduje się droga rowerowa. Wokół obiektu znajduje się teren zielony.

Magazyny do wynajęcia w Less Mess Storage stanowią idealną alternatywę dla piwnicy, komórki w bloku czy garażu. W miejscach takich panuje często wilgoć i chłód co może wywrzeć negatywny wpływ na stan przechowywanych przedmiotów. W magazynach samoobsługowych panują optymalne warunki do magazynowania. Self Storage stanowi zatem w pełni bezpieczną komórkę lokatorską.

Wynajem magazynu - elastyczna umowa

Umowę z Less Mess Storage możesz podpisać na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Pozwala to na indywidualne dopasowanie czasu najmu. Dla osób, które szukają chwilowej - kilkudniowej przestrzeni magazynowej - np. w trakcie przeprowadzki czy remontu - bardzo wygodną opcją będzie umowa na okres tygodnia lub miesiąca. Osoby, które chcą wykorzystać magazyny self storage jako bezpieczną komórkę lokatorską mogą wynająć przestrzeń magazynową na czas nieokreślony. W zależności od potrzeb, można zdecydować się na konkretny rozmiar wynajmowanej przestrzeni - od 0,5 m² do 32 m².

Self Storage nie są tradycyjnie kojarzącymi się magazynami. Są to oddzielnie zamykane pomieszczenia, chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa, w których panują optymalne warunki do przechowywania. Less Mess Storage to idealny wybór również dla właścicieli firm. Z powodzeniem możesz potraktować powierzchnie magazynowe do wynajęcia jako magazyn główny lub dodatkowy.

author-img_1

Krzysztof Sobczyk

Redaktor

Zawsze innteresowała mnie tematyka finansowa i z nią związałem swoją karierę zawodową. W redakcji ile-to-zl od 2015 roku.

Zobacz także:

Portal ile-to-zl.pl

Portal Ile To Złotych już od kilku lat dostarcza Państwu zawsze aktualne kursy walut NBP. Nasz kalkulator walutowy w szybko sposób potrafi przeliczyć każdą obcą walutę na polskie Złotówki. Codziennie dostarczamy informację o cenach dolarów amerkyańskich, euro, franków szwajacarskich, funtów szterlingów, kuny chorwackiej, korony czeskiej, forintów węgierskich, rubli rosyjskich, jenów japońskich, lir tureckich czy lejów rumunśkich.