Ile kosztuje profesjonalne niszczenie dokumentów?

Wykonanie usługi profesjonalnego niszczenia dokumentów może wiązać się z bardzo różnymi kosztami w zależności od charakteru zlecenia. Im większą ilość materiału przeznaczono do utylizacji, tym mniej trzeba będzie zapłacić za jej przeprowadzenie. Cena zależy ponadto od lokalizacji archiwum. Aby poznać konkretną kwotę, skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne niszczenie dokumentów?

Profesjonalne niszczenie dokumentów ma wiele zalet. Dzięki zamówieniu tej usługi możliwe jest spełnienie wymogów nałożonych przepisami prawa. Kwestie związane z czasem przechowywania określonych informacji reguluje zarówno RODO, jak i normy dotyczące poszczególnych dziedzin, takich jak prawo, medycyna czy finanse. Po upływie określonego czasu konieczna jest utylizacja akt, co pozwala uniknąć niekontrolowanego wycieku wrażliwych informacji.

Zamówienie usługi profesjonalnego niszczenia dokumentów pozwala ponadto na sprawne uporządkowanie archiwum. Jest to szczególnie istotne w przypadku dużych zbiorów informacji, które zajmują sporo miejsca. Decydując się na takie rozwiązanie, masz pewność, że akta zostaną zutylizowane zgodnie z przepisami. Niszczenie dokumentów odbywa się z uwzględnieniem normy ISO 21964, która stanowi międzynarodowy standard w tej dziedzinie. Wszystkie osoby zatrudnione w naszej firmie posiadają zaświadczenie o niekaralności i zobowiązane są do zachowania tajemnicy służbowej.

Ile kosztuje profesjonalne niszczenie dokumentów?

Jeśli chcesz zdecydować się na niszczenie dokumentów, cennik sprawdź przed podjęciem decyzji o złożeniu zamówienia. Usługi profesjonalnego niszczenia dokumentów są wyceniane indywidualnie, ponieważ każde zlecenie jest unikalne. Dla dużych zamówień przekraczających 1500 kg cena za utylizację jest najniższa. W przypadku akt o mniejszej objętości koszt wykonania zlecenia zależy od tego, ile opakowań o pojemności 240 l zostanie zapełnionych aktami.

Warto jednak zauważyć, że nasza wycena uwzględnia także inne czynniki. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty. Na ostateczną cenę może mieć wpływ także lokalizacja archiwum i jego odległość od niszczarni. Wejdź na stronę Destroy Wrocław, aby dowiedzieć się więcej. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem kosztów utylizacji dokumentów, zachęcamy do kontaktu z nami, a ustalimy wszystkie szczegóły. Realizacja usługi profesjonalnego niszczenia dokumentów często pozwala na poczynienie oszczędności w stosunku do samodzielnej realizacji tego zadania.

author-img_1

Krzysztof Sobczyk

Redaktor

Zawsze innteresowała mnie tematyka finansowa i z nią związałem swoją karierę zawodową. W redakcji ile-to-zl od 2015 roku.

Zobacz także:

Portal ile-to-zl.pl

Portal Ile To Złotych już od kilku lat dostarcza Państwu zawsze aktualne kursy walut NBP. Nasz kalkulator walutowy w szybko sposób potrafi przeliczyć każdą obcą walutę na polskie Złotówki. Codziennie dostarczamy informację o cenach dolarów amerkyańskich, euro, franków szwajacarskich, funtów szterlingów, kuny chorwackiej, korony czeskiej, forintów węgierskich, rubli rosyjskich, jenów japońskich, lir tureckich czy lejów rumunśkich.