Funkcjonalny i estetyczny przedpokój wizytówką mieszkania

Przedpokój to ważne pomieszczenie w każdym mieszkaniu. Jest to miejsce spełniające zarówno funkcję użytkową, jak również estetyczną. W przedpokoju możesz komfortowo zostawić swoje odzienie wierzchnie, torebkę, buty czy parasol i nie wnosić ich dalej do mieszkania, co pozwala na zachowanie porządku. W każdym przedpokoju dobrze sprawdzi się wygodny wieszak. Część osób decyduje się na chowanie swojego odzienia do szafy, takie rozwiązanie nie jest jednak wygodne - w szczególności w okresie zimowym i jesiennym, gdzie kurtki często są mokre i nie tylko brudzą w szafie, ale również nie mogą się w niej swobodnie wysuszyć. Wieszak do przedpokoju to zatem totalny must have.

Wieszaki - dobry wybór do małego i dużego przedpokoju

Mieszkasz w małym mieszkaniu i nie masz miejsca na duży, wygodny wieszak? A może nie masz oddzielnej przestrzeni na przedpokój i od razu wchodzisz do salonu? W takim wypadku warto znaleźć chociaż niewielką przestrzeń, w której zawiesisz kilka uchwytów, które uratują Cię zimą i jesienią. Wąski wieszak Granada, Dama, Basic lub stojący wieszak Tree dostępne w internetowym salonie meblowym Zona Design to idealny wybór do niewielkich wnętrz, w których każdy kawałek ściany czy podłogi się liczy. Pełną ofertę wieszaków, które świetnie sprawdzą się zarówno do małych, jak i dużych wnętrz sprawdzisz na stronie internetowej https://zona-design.pl/dodatki/wieszaki/wieszaki-do-przedpokoju/. Nawet pojedyncze wieszaki do przedpokoju pozwolą na poprawę funkcjonalności tego bardzo ważnego pomieszczenia w każdym mieszkaniu.

Wieszak ścienny do przedpokoju o świetnym designie

Wieszak w przedpokoju to nie tylko bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie na co dzień i od święta - np. przy przyjmowaniu gości, ale również świetna, designerska ozdoba. Wieszak nie musi być nudny i prosty, można pobawić się jego wykończeniem. Ciekawymi propozycjami są między innymi wieszak Arbor, WHO, Arrow 5er czy Rogi Bull. Przy pomocy tego pozornie prostego elementu wyposażenia, możesz wprowadzić bardzo ciekawy i designerski akcent do swojego przedpokoju.

 

Wieszak do przedpokoju na ścianę czy stojący? Decyzja należy do Ciebie! Jeśli masz dużo miejsca w przedpokoju, to masz nieograniczone możliwości. Wybierz wtedy duży wieszak, który w pełni komfortowo spełni swoją funkcję. Możesz również zdecydować się na wieszak Vincenza, który posiada z tyłu ukrytą dodatkową przestrzeń do przechowywania. To wygodne rozwiązanie, również do niewielkich wnętrz. Model ten z powodzeniem pomieści z tyłu kurtki, których aktualnie nie używasz, torebki czy buty.

author-img_1

Krzysztof Sobczyk

Redaktor

Zawsze innteresowała mnie tematyka finansowa i z nią związałem swoją karierę zawodową. W redakcji ile-to-zl od 2015 roku.

Zobacz także:

Portal ile-to-zl.pl

Portal Ile To Złotych już od kilku lat dostarcza Państwu zawsze aktualne kursy walut NBP. Nasz kalkulator walutowy w szybko sposób potrafi przeliczyć każdą obcą walutę na polskie Złotówki. Codziennie dostarczamy informację o cenach dolarów amerkyańskich, euro, franków szwajacarskich, funtów szterlingów, kuny chorwackiej, korony czeskiej, forintów węgierskich, rubli rosyjskich, jenów japońskich, lir tureckich czy lejów rumunśkich.